RESMİ TURİZM PARTNERİMİZLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ!

ITA TURİZM & ORGANIZASYON
DCF VERİ MERKEZİ FUAR VE KONFERANSI 2021 fuarının resmi turizm partneridir.

Turizm paketler, oteller ve daha pek çok konuyla ilgili detaylara ulaşmak için aşağıdaki iletişim kanallarını kullanabilirsiniz:

ITA İstanbul Ofisi
Telefon : +90 (216) 347 45 25 – Fax : +90 (216) 348 87 00
Mobil : +90 (542) 661 88 85
Web: www.itatur.com.tr
Mail: linda@fuarrehberi.com

Fuar Alanı Adresi

IFM - İSTANBUL FUAR MERKEZİ - 11. SALON
Eski Atatürk Havalimanı karşısı, Yeşilköy, İSTANBUL

EĞER TOPLU TAŞIMA İLE SEYAHAT EDİYORSANIZ !

Metrobüs
Zincirlikuyu, Mecidiyeköy ve Avcılar'dan fuar alanına ulaşım en hızlı Metrobus ile sağlanmaktadır. 34 A metrobüs hattını kullanarak Şirinevler durağından Havalimanı metrosuna aktarma yapıp Dünya Ticaret Merkezi/İstanbul Fuar Merkezi istasyonunda inilebilir ve fuar alanına ulaşabilirsiniz.

Metro
Aksaray- Havalimanı metro hattı İstanbul Dünya Ticaret Merkezi/İstanbul Fuar Merkezi kompleksi içinden geçmektedir. Zeytinburnu ya da Şirinevler metrobüs duraklarından Havalimanı metro hattına aktarma yapılabilmektedir.

Otobüs
Taksim-Atatürk Hava Limanı arasında yolcu taşıyan İETT’nin 96T hat numaralı otobüsleri, Taksim’den hareketle Şişhane, Unkapanı, Aksaray, Yenikapı, Zeytinburnu ile Bakırköy sahil yolunu takip ederek Ataköy ve İstanbul Fuar Merkezi’nden sonra havalimanına ulaşmaktadır.

Deniz Otobüsü
Kadıköy ve Bostancı'dan Fuar Alanına Ulaşım; Kadıköy ve Bostancı'dan Bakırköy'e giden İDO Deniz Otobüsünü kullanabilirsiniz. www.ido.com.tr

Araba
3 alternatif arterden karayolu ile fuar alanına ulaşabilirsiniz. (E5, TEM ve Sahil Yolu)